Ostrzegam fanów Kratosa. Nie zepsuj sobie zakończenia gry God of War Ragnarok

God of War Ragnarok z aktualizacją, która może zająć dużo miejsca
Newsy PS4 PS5

Choć do premiery GoW Ragnarok pozostało kilka dni i sami zanurzymy się w nowej przygodzie Kratosa, w sieci pojawiły się naprawdę paskudne i psujące zabawę spoilery. Tutaj ich nie znajdziesz, tylko przed nimi ostrzegam.

Jeśli przeglądasz regularnie media społecznościowe i grupy związane z grami, musisz bardzo uważać na wpisy poświęcone God of War Ragnarok. Możesz przypadkiem poznać… zakończenie gry.

Spoilery z God of War Ragnarok krążą po sieci

Możemy potwierdzić, że na platformach społecznościowych krążą zrzuty ekranu psujące God of War Ragnarok – pisze serwis TrueTrophies. Bądź zatem ostrożny, jeśli nie chcesz zepsuć sobie zakończenia gry oraz przebiegu fabuły.

Żródło: TrueTrophies

Wygląda na to, że ktoś posiadający klucz recenzencki GoW Ragnarok postąpił bardzo nie fair i ujawnia w sieci ważne sekrety dotyczące fabuły tytułu. Może zatem lepiej przez jakiś czas zamykać oczy, gdy tylko w sieci mignie nam Kratos? Albo możecie zostać z nami czytając naprawdę świetną i zaskakującą w swojej formie zapowiedź oczekiwanego tytułu. Premiera gry już 9 listopada na PlayStation 5 i PS4.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie