Czekasz na God of War Ragnarok, ale pogubiłeś się w fabule? Koniecznie zobacz to podsumowanie

God of War Ragnarok na premierowym zwiastunie
Newsy PS4 PS5

Historia God of War Ragnarok zapowiada się wybornie, ale przez cztery lata mogliście już zapomnieć, co działo się trakcie przygód Kratosa i Atreusa. Właśnie dlatego PlayStation przygotowało specjalne podsumowanie fabuły poprzedniej odsłony serii.

Na kanale YouTube PlayStation pojawił się trwający sześć minut materiał, w którym aktorka Felicia Day (znana między innymi z seriali Dr House, Nie z tego świata oraz Detektyw Monk) streszcza historię God of War z 2018 roku. Opowieść okraszono przyjemnymi dla oka animacjami, które pomogą Wam lepiej zobrazować sobie wydarzenia, jeśli nie graliście w ten tytuł. Biorąc pod uwagę, że GoW kładzie bardzo mocny nacisk na fabułę, takie podsumowanie to wręcz lektura obowiązkowa przed Ragnarokiem.

Jeśli nie znacie języka angielskiego, nie macie powodów do obaw. Filmik posiada polskie napisy, które włączycie w rozwijanym menu.

Jeśli nie przepadacie za filmowymi podsumowaniami, dla Was również coś się znajdzie. Sony przygotowało także artykuł, w którym znajdziecie szczegółowe podsumowanie fabuły – przeczytacie go w tym miejscu.

God of War Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada bieżącego roku. Gra będzie dostępna tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie