Nowe detale na temat fabuły i rozgrywki God of War Ragnarok

God of War Ragnarok w nowych detalach na temat fabuły i rozgrywki
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok zbliża się coraz większymi krokami. Z tej okazji PlayStation zaktualizowało oficjalną stronę gry, z której wyczytamy ciekawe detale.

Niedawno oficjalnie poznaliśmy datę premiery wielce oczekiwanego God of War Ragnarok. Nowy tytuł od Santa Monica Studio ma jeszcze większe ambicje niż pierwowzór, ale twórcy niechętnie do tej pory dzielili się nowymi informacjami na temat samej produkcji. Z jednej strony w zasadzie wiemy, czego powinniśmy oczekiwać, choć z drugiej – nikt za bardzo nawet o to nie pytał.

Niedawno ruszyły pre-ordery na grę (w tym na wyprzedaną w ekspresowym tempie edycję kolekcjonerską). Z tej okazji PlayStation postanowiło zaktualizować nieco oficjalną stronę pozycji. Tym razem w nieco większej liczbie detali przeczytamy na temat fabuły i samej rozgrywki.

Fimbulwinter w pełni trwa. Kratos i Atreus muszą udać się do każdego z Dziewięciu Królestw w poszukiwaniu odpowiedzi, podczas gdy siły Asgardu przygotowują się do przepowiedzianej bitwy, która zakończy świat. Po drodze będą odkrywać oszałamiające, mityczne krajobrazy i stawią czoła przerażającym wrogom w postaci norweskich bogów i potworów. Groźba Ragnarok jest coraz bliższa. Kratos i Atreus muszą wybrać między własnym bezpieczeństwem a bezpieczeństwem królestwa.

– czytamy na stronie GoW Ragnarok

Santa Monica już wcześniej wyjaśniała, że akcja gry rozegra się w „w przededniu Ragnaroku”, czyli w trakcie przerażającej zimy Fimbulwinter. Powinniśmy więc spodziewać się dość zróżnicowanych map; każde z królestw, które odwiedzimy, ma być na swój sposób dotknięte kataklizmem.

Ponadto twórcy obiecują „sporą różnorodność istot, potworów i nordyckich bogów” do mordowania, a także zupełnie nowy zestaw umiejętności dla głównych bohaterów. Klasycznie możemy również liczyć na „podróż przez niebezpieczne, lecz piękne krajobrazy”. GoW Ragnarok ukaże się na rynku 9 listopada 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie