W God of War wcielimy się w Atreusa. Twórcy modów kompletnie zmieniają grę

God of War Kratos z synem Steam
PC

Powstaje mod do God of War, dzięki któremu wcielimy się w syna Kratosa, Atreusa. Modyfikacja nie jest jeszcze gotowa, ale wideo z rozgrywki wygląda obiecująco.

Niedawno zastanawiałem się, czy powstanie mod, dzięki któremu będziemy mogli zagrać Atreusem i oto proszę!

God of War z Atreusem w głównej roli

Jednym z najmocniejszych elementów najnowszej (wydanej niedawno na PC) odsłony GoW jest z pewnością postawienie na relacje ojca z synem. Kratos to wymagający rodzic, a jego syn typowo dla swojego wieku nie do końca zdaje się pojmować otaczający go świat. Co jednak, gdyby gracz mógł wcielić się w młodego i krnąbrnego Atreusa?

Jeden z twórców modyfikacji postanowił to sprawdzić i opublikował na YouTube intrygujące wideo. Pokazuje ono sterowanego przez gracza Atreusa, który walczy z paroma bossami z gry. Wygląda to zaskakująco ciekawie, szczególnie że syn ma zupełnie inne animacje, a jego styl walki również odbiega od rzezi Kratosa.

Problem w tym, że ostateczną wersję moda musimy trochę poczekać. Twórca zobowiązał się do jego wydania w późniejszym terminie, gdyż wciąż sprawia sporo problemów. Zresztą, na samym wideo możemy je zauważyć. Atreus zachowuje się niemal tak, jakby poruszał się na łyżwach, występują okazjonalne problemy z animacją, szczególnie w przerywnikach filmowych. Dość kuriozalnie obserwować Kratosa wbijającego swojego syna w kamienny posąg…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie