God of War 2 na CES 2020? Cory Barlog potwierdza udział w imprezie

God of War 2 na CES 2020? Cory Barlog potwierdza udział w imprezie
Newsy PS5

Dyrektor kreatywny God of War z 2018 roku Cory Barlog zapowiedział na Twitterze, że weźmie udział w konferencji CES 2020. Wiele osób po cichu liczy, że twórca gry zapowie GoW 2 przy okazji prezentacji PlayStation 5.

Konferencja CES 2020 rozpocznie się 6 stycznia o godzinie 17.00 (7 stycznia o godzinie 2.00 czasu polskiego). Wiele osób liczy po cichu, że podczas tego wydarzenia Sony zaprezentuje konsolę PS5. Mniej entuzjastyczni gracze obstawiają bardziej pesymistyczny scenariusz, zgodnie z którym jedynym, czego można się spodziewać po Sony na CES 2020, jest pokaz kilku mniej ważnych urządzeń, takich jak telewizory czy smartfony. Jak będzie, na razie nie wiadomo – co wiadomo na pewno, to to, że na imprezie pojawi się Cory Barlog, dyrektor kreatywny God of War z 2018.

Niejedna osoba zgodziłaby się z opinią, że ostatni God of War to najlepsza jak dotąd gra, jaka powstała na PS4. Dlatego wielu graczy z wytęsknieniem czeka na informację od twórców o pracach nad kolejną odsłoną serii. Nic więc dziwnego, że gdy internet obiegła informacja o uczestnictwie Cory’ego Barloga w CES 2020, gracze skojarzyli plotki o zapowiedzi PS5 z grą i zaczęli domniemywać, że podczas imprezy dyrektor kreatywny God of War zapowie kontynuację serii na PS5.

Należy jednak pamiętać, że obecność Cory’ego Barloga na imprezie nie gwarantuje, że na CES pojawi się choćby wzmianka na temat God of War czy nawet PlayStation 5 – tym bardziej, że twórca gry wspomina w swoim tweecie o robotach, które ani z konsolą, ani z tytułem z 2018 roku nie mają raczej nic wspólnego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie