Gliniarz z Beverly Hills 4 rusza na plan. Producent zdradził termin rozpoczęcia zdjęć

Gliniarz z Beverly Hills 4 wreszcie wyrusza na plan filmowy
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Nadchodzi Gliniarz z Beverly Hills 4 – i to już całkiem niedługo. Producent zdradził termin rozpoczęcia zdjęć.

Choć odkąd Eddie Murphy wystąpił w trzeciej części popularnej komedii minęło już 28 lat, a fani dawno stracili nadzieję na kontynuację, ta jednak powstaje. Producent Jerry Bruckheimer zdradził w rozmowie z portalem ComicBook.com, że wszystko jest już przygotowane, a ekipa rusza na plan już niedługo:

„Cóż, robimy następnego Gliniarza z Beverly Hills. Zaczynamy za około tydzień albo 10 dni, a całość będzie na Netfliksie”.

Pogłoski o produkcji pojawiały się już od jakiegoś czasu; sam Eddie Murphy informował, że mowa o „czwórce” jest już od kilkunastu lat. Stale jednak coś przeszkadzało w wyruszeniu na plan. Dziś wiadomo, że całość wreszcie powstanie – a co więcej, ma nawet szansę na premierę w przyszłym roku. Jeśli ekipa upora się ze zdjęciami do końca 2022, etap postprodukcji nie powinien już zająć zbyt wiele czasu.

Gliniarz z Beverly Hills 4 zostanie wyreżyserowany przez Marka Molloya, który zastąpił na tym stanowisku Adila El Arbiego i Bilalla Fallaha. Szczegóły dotyczące fabuły projektu nie zostały jak na razie ujawnione. Wiadomo natomiast, że jako Axel Foley na ekranach ponownie pojawi się Eddie Murphy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie