Gliniarz z Beverly Hills 4 i spotkanie po latach. Aktorzy z poprzednich części powrócą na ekran

Gliniarz z Beverly Hills 4 - w filmie powrócą znani już z serii aktorzy
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z prawdziwym spotkaniem po latach. Gliniarz z Beverly Hills 4 ugości wiele znanych twarzy.

Nie tylko Eddie Murphy powróci w nadchodzącej po wielu latach kontynuacji popularnej serii. Na ekranie towarzyszyć mu będą aktorzy znani już z poprzednich części. Portal Deadline informuje, że w filmie oficjalnie zatytułowanym Beverly Hills Cop: Axel Foley wystąpią nie tylko Judge Reinhold (detektyw Billy Rosewood) i John Ashton (sierżant John Taggart), ale też Paul Reiser (Jeffrey Friedman) oraz Bronson Pinchot (Serge). Z dotychczasowych informacji wiadomo również, że pojawią się i nowe twarze; w film zaangażowali się Joseph Gordon-Levitt i Taylour Paige.

Jak na razie nie wiadomo nic na temat planowanej fabuły filmu. Zdjęcia do produkcji już ruszyły. Reżyserem został Mark Molloy, zaś scenariusz stworzył Will Beall. Całość powstaje dla platformy Netflix; niestety nie ma informacji na temat tego, kiedy Gliniarz z Beverly Hills 4 zagości w serwisie streamingowym.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie