Ghost of Tsushima na PC w ofercie sklepu z kluczami. Nie cieszcie się jednak zbyt szybko

Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu
PC

W pewnym sklepie z kluczami do gier pojawiła się reklama Ghost of Tsushima w wersji na PC. Gra miałaby ukazać się na komputerach już 7 lutego 2022 roku. Nie ma jednak tak naprawdę z czego się cieszyć.

Sam fakt powstawania portu na PC zgrywa się z informacją ujawnioną w wielkim przecieku z serwerów firmy NVIDIA. Ten sam przeciek potwierdził między innymi istnienie God of War w wersji na komputery osobiste, które niedługo później zostało zapowiedziane przez PlayStation.

Reklama w sklepie nie oznacza jednak, że port faktycznie ukaże się 7 lutego. Ten sam sklep posiada na swojej stronie karty produktów chociażby GTA VI i Dead Island 2, których daty premiery nie zostały przecież ujawnione Co więcej, szóste Grand Theft Auto nie zostało nawet oficjalnie zapowiedziane, a oferta sklepu wskazuje na premierę w 2024 roku. Fakt zawarcia w ofercie nawet takiej gry-widmo jak Half-Life 3 pozwolę sobie przemilczeć.

Czyżby sprzedawcy wiedzieli więcej niż zwykli gracze? Absolutnie nie – ktoś tu po prostu próbuje bawić się w przewidywanie przyszłości na podstawie przecieków. Całe szczęście, że nie można składać zamówień przedpremierowych.

GTA VI w sklepie internetowym
Zrzut ekranu karty produktu z tego samego sklepu

Czy oznacza to, że Ghost of Tsushima z całą pewnością nie zadebiutuje na PC w lutym? Nie do końca, bowiem przeciek z serwerów firmy NVIDIA jest na razie uznawany za wiarygodny. Natomiast fakt, że sklep z kluczami do gier wspomniał o rzeczonej dacie nie jest żadnym “oficjalnym” potwierdzeniem tego przecieku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie