Lisek i samuraj w grze Ghost of Tsushima

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Plus pięć do słodkości. Zobacz, co robią liski z Ghost of Tsushima po ostatnim patchu

Liski z Ghost of Tsushima dosłownie tuptają z niecierpliwości, by je pogłaskać. To prawdopodobnie efekt niedawnej aktualizacji.

Przeglądając Reddita natknąłem się na słodziutki filmik z lisami, które możemy spotkać w Ghost of Tsushima Director’s Cut. Okazuje się, że zwierzaki otrzymały nowe animacje, prawdopodobnie za sprawą patcha 2.08 sprzed kilku dni.

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, liski z Ghost of Tsushima aż przebierają łapkami w oczekiwaniu na drapanko. Przewracają się również na plecy i kręcą z radości, jeśli poświęcimy im trochę uwagi.

Nowe animacje lisów to prawdopodobnie sprawka aktualizacji 2.08 do Ghost of Tsushima Director’s Cut (taki numer łatka otrzymała na PlayStation 4, na PS5 oznaczono ją jako 02.008.0000). Deweloperzy ze studia Sucker Punch wyjaśnili we wpisie na Twitterze, że update zajmuje się również poprawką błędów czy czasami wczytywania niektórych elementów w menu na PlayStation 5.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut to wersja reżyserska hitu z 2020 roku. Znajdziemy w niej wszystkie wydane wcześniej aktualizacje oraz dodatek Legends. Jest również rozszerzenie Iki Island oraz sporo usprawnień graficznych na PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się