Gęsia skórka powraca w nowym wydaniu. Disney+ szykuje serial

Gęsia skórka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Gęsia skórka zawita na Disney+. Będzie to nowy serial nawiązujący do powieści R.L. Stine’a.

Młodzieżowe horrory z cyklu Gęsia skórka zna chyba każdy, kto dorastał w latach 90. i na początku XXI wieku. Dla wielu z nas to było pierwsze, a zarazem na szczęście niewinne zetknięcie ze strasznymi produkcjami. Dziś mamy dobrą wiadomość, lecz nie tylko dla tych, którzy z rozrzewnieniem wspominają minione czasy. Portal Variety poinformował, że Disney+ stworzy kolejny serial bazujący na powieściach z cyklu. Jak na razie powstanie 10 odcinków.

Nadchodząca produkcja ma opowiadać o piątce nastolatków, którzy przypadkiem uwolnili nadnaturalne moce zagrażające teraz ich miasteczku. Zadaniem głównych bohaterów będzie zatem uratowanie swoich najbliższych, a także samych siebie. Nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się w obsadzie tytułu.

Jednym z producentów wykonawczych został Neal H. Moritz. W prace nad tytułem zaangażowani są również: Nick Stoller oraz Rob Letterman, czyli reżyser filmowej Gęsiej skórki z 2015 roku. Autora powieści zagrał wówczas Jack Black, oprócz niego wystąpili także: Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan i Jillian Bell. Jak na razie nie wiadomo, czy serial będzie nawiązywać do filmowej franczyzy.

Disney nie podał jeszcze żadnych szczegółów związanych z tytułem. Nie wiadomo zatem, kiedy odbędzie się premiera. Z całą pewnością jednak bez problemu zobaczymy serial w Polsce;

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie