Twórcy szaleją. Tak wygląda mapa z pierwszego dodatku do Forza Horizon 5

Twórcy szaleją. Tak wygląda mapa z pierwszego dodatku do Forza Horizon 5
Newsy PC Xbox Series XOne

Forza Horizon 5 niebawem dostanie pierwsze duże DLC. Twórcy na warsztat wzięli markę… Hot Wheels. Tym razem będziemy sunąć ponad znaną mapą.

Forza Horizon 5 okazała się epickim wyścigowym dziełem kompletnym. Już od pierwszych recenzji było wiadomo, że mamy do czynienia z hitem. Trochę czasu od premiery jednak minęło, gracze zdążyli zapewne poznać wszelkie zakamarki dostępnego w grze Meksyku. Teraz naturalną koleją rzeczy jest przede wszystkim wydanie dużego DLC.

I to się właśnie zbliża. Jak pisaliśmy wcześniej – gra dostanie dodatek bazujący na marce Hot Wheels. Dzięki niemu będziemy mogli spełnić nasze dziecięce marzenia i faktycznie usiąść za sterami zabawkowych samochodów na powykręcanych torach. Na oficjalnym Twitterze gry pojawiła się kompletna mapa, którą dostaniemy w dodatku.

Widok od góry pokazuje dobrze nam znany Meksyk, ale z wieloma plączącymi się liniami. Są to tory, które deweloperzy zawiesili ponad mapę. Oznacza to, że przyjdzie nam sunąć w zasadzie w powietrzu. Całość podzielono na trzy osobne części (biomy): ośnieżone szczyty, gęsty las oraz piaszczyste wyżyny. Całość połączona jest wspomnianymi już torami znanymi z Hot Wheelsów.

Forza Horizon 5: Hot Wheels ma zadebiutować 19 lipca 2022 roku na Xbox Series X i S, Xbox One oraz PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie