Fortnite bez budowania może zostać z nami na stałe

Fortnite bez budowania może zostać z nami na stałe
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Okazuje się, że Epic najpewniej chce przyciągnąć do Fortnite weteranów FPS-ów. Nowa playlista bez budowania może pozostać z nami na zawsze.

Nie ukrywam, że dla mnie to dość dobra wiadomość, bo od gry odbiłem się głównie przez budowanie.

Fortnite bez budowania

Niedawno pisaliśmy o nowym sezonie w najpopularniejszym obecnie battle royale i tym, co zmierza do gry w najnowszym sezonie. I nie da się tutaj ukrywać, że twórcy znacznie zmieniają grę. Usuną bowiem z niej… budowanie. No jak to tak? Fortnite bez budowania? Dotąd sceptyczni internauci zaczynają coraz bardziej interesować się pozycją, która niegdyś ich nie interesowała.

Wiele wskazuje na to, że hit od Epica może w istocie pozostać interesujący dla niektórych na zawsze, a nie tylko na ten jeden sezon. O nowych informacjach donosi HYPEX, popularny leaker i dataminer związany z grą. Jego zdaniem istnieją przesłanki, aby wierzyć, że tryb bez budowania zostanie dodany jako zupełnie nowa playlista na stałe.

Wygląda na to, że Epic faktycznie planuje zachować tryby bez budowania, oto kilka znaków/dowodów:

– Istnieją oddzielne tryby bez budowania, które można włączyć zawsze, nawet po zakończeniu tego ograniczonego czasowo wydarzenia.

– Zmienili większość wskazówek na ekranie ładowania, na „w trybach z włączonym budowaniem…”.

– twierdzi HYPEX na Twitterze

Dla niektórych może się to wydawać złą decyzją – w końcu nastąpi kolejna polaryzacja graczy, a wszyscy skupią się przede wszystkim na jednej z dwóch playlist. W istocie jednak produkcja od Epic Games raczej nie narzeka na małą liczbę graczy, więc kompanów do gry powinniśmy znaleźć zawsze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie