Fortnite – zarabianie prawdziwych pieniędzy od dzisiaj możliwe

Epic Games wprowadza program Wesprzyj Twórcę, dzięki któremu społeczność zaangażowana w grę będzie mogła zarobić realną kasę.

Jesteś filmowcem, streamerem, pisarzem, grafikiem, cosplayerem/cosplayerką, muzykiem lub animatorem społeczności zaangażowanym w Fortnite? Mamy dla Ciebie dobre wieści. Epic Games odpali 8 października program Wesprzyj Twórcę, który pozwoli zarobić prawdziwe pieniądze.

Jak tłumaczy deweloper, uruchamiając program chce uczcić pierwszy rok Fortnite i podziękować twórcom. Akcja będzie trwała do 31 grudnia tego roku i przez ten czas każdy twórca ma szansę na realne pieniądze. Najpierw musi zostać jednak wybrany przez graczy.

Epic Games tłumaczy:

Twórcy otrzymają 5 USD (lub odpowiednik w walucie lokalnej) za każde 10 000 V-dolców wydanych przez graczy, którzy zdecydują się wspierać ich w grze. Dotyczy to darmowych V-dolców zdobytych przez graczy, jak również V-dolców przez nich zakupionych.

Wybranego Twórcę można zmienić w dowolnym momencie. Wsparcie Twórcy trwa 14 dni. Po upływie tego czasu można ponownie wybrać tego samego Twórcę lub wesprzeć innego.

Fani deklarują swoje wsparcie dla Twórcy poprzez wprowadzenie epickiego taga przy użyciu przycisku „Wesprzyj Twórcę” w Sklepie w Battle Royale lub zakładce Łupy w Ratowaniu Świata.

Twórcą jest filmowiec, streamer, pisarz, grafik, cosplayer, muzyk i animator społeczności, który spełnia następujące warunki:

  • W ciągu ostatnich 30 dni regularnie tworzył i udostępniał dzieła związane z Fortnite
  • Ma co najmniej 1000 fanów na co najmniej jednej dużej platformie społecznościowej
  • Zgadza się na Umowę partnerską i przestrzega naszego Kodeksu Postępowania Twórcy
  • Jest w stanie otrzymywać płatności w sposób proponowany przez Epic

Mierzymy we wszystkie regiony, języki, typy społeczności i rodzaje twórczości. Szukamy Twórców, którzy skupiają się na jakości tworzonych i udostępnianych dzieł.

Więcej informacji o programie Wesprzyj Twórcę znajdziecie na oficjalnej stronie Epic Games.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.