Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite sezon 8 – za darmo zdobądź Karnet Bojowy!

Epic Games przedłużyło obecny sezon w swojej strzelance i dopiero w marcu otrzymamy upragniony Fortnite sezon 8. Teraz deweloper rozdaje Karnet Bojowy sezonu 8 za darmo, o ile spełnicie określony warunek.

Fortnite sezon 8 rozpocznie się dopiero w marcu, ponieważ obecny sezon trwa o dwa tygodnie dłużej niż poprzednie. Już pod koniec zeszłego roku deweloper informował, że wybiera się tej zimy na zasłużony urlop, dlatego sezon 7 będzie przedłużony o dwa tygodnie i zakończy się 28 lutego

Fortnite sezon 8 zbliża się jednak coraz większymi krokami i jak zawsze zaoferuje nowy Karnet Bojowy. Jeśli zawsze go kupowaliście i zamierzacie sięgnąć po następny, mamy dla Was świetne wieści. Epic Games postanowiło rozdać karnet bojowy nadciągającego sezonu 8 za darmo. Jest jednak jedno „ale”, ale nie tak znowu bolesne.

Fortnite sezon 8 – Karnet Bojowy za darmo

Sprawa jest niezwykle prosta. Jak czytamy na stronie dewelopera: Każdy, kto do 27 lutego ukończy 13 darmowych wyzwań Dogrywki, otrzyma karnet bojowy nadciągającego sezonu 8 ZA DARMO! Jeżeli nie macie jeszcze żadnego stroju, to świetna okazja, by zgarnąć kilka w prezencie. Dzięki karnetowi bojowemu sezonu 8 natychmiast odblokujecie dwa stroje sezonu 8 i będziecie mogli zdobyć pięć kolejnych. Zaoszczędźcie swoje V-dolce! Ten karnet fundujemy my!

Taki prezent na Walentynki od Epic Games może się naprawdę podobać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się