Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite sezon 7 – start, zwiastun graficzny, nowości, zmiany na mapie i oczekiwania

Epic Games odlicza dni do kolejnych atrakcji, które zawitają w popularnej strzelaninie. Fortnite sezon 7 zapowiada się na biało, zobaczcie pierwsze grafiki od dewelopera.

[Aktualizacja] – 6/12/2018

Sezon 7 Fortnite już się rozpoczął. Pełną listę nowości i zmian oraz zwiastun zobaczycie w tym miejscu.

[Oryginalna wiadomość]

Najbliższe kilkadziesiąt godzin upłynie nam na oczekiwaniu. Fortnite sezon 7 jest tuż za rogiem i jak wiadomo od dawna, motywem przewodnim sezonu ma być śnieg, mróz oraz chłód. Epic Games tradycyjnie publikuje przed startem każdego sezonu grafiki, z których można coś tam wysnuć, lecz obrazki są na tyle niejednoznaczne, że do końca nie możemy być niczego pewni na 100 procent.

Fortnite sezon 7 – start – data rozpoczęcia

Jeśli czekacie na rozpoczęcie sezonu 7. w Fortnite, szykujcie się na Mikołajki! Nowe atrakcje zawitają do gry już 6 grudnia.

Fortnite sezon 7 – aktualizacja

Jak zawsze, przed startem nowego sezonu serwery gry zostaną na krótki czas wyłączone, a Epic Games wdroży w tym czasie aktualizację rozpoczynającą nowy sezon. To właśnie po jej pobraniu na mapie pojawią się oczekiwane zmiany.

Fortnite sezon 7 – zwiastun – nowości – zmiany

Póki co, Epic Games przedstawiło dwie grafiki dotyczące siódmego sezonu Fortnite. Pierwsza z nich to mroczna postać, która od razu kojarzy się z dodatkiem Wrath of the Lich King do World of Warcraft. Wspomniany Lich King może okazać się mieszkańcem mrocznego zamku, który stoi na szczycie lodowca zbliżającego się do mapy Fortnite Battle Royale. O tym, że forteca jest zamieszkana, już pisaliśmy – niedawno zapaliły się światła w oknach budynku. Inna opcja – Lich King może okazać się nowym skinem.

Fotrnite sezon 7

Uważni gracze od razu zauważyli, że po ramieniu Lich King’a mknie postać na snowboardzie. Drugi graficzny zwiastun od Epic Games to powiększenie snowboardzisty. Wygląda na to, że sezon 7 Fortnite umożliwi nam zjeżdżanie ze stoków na wspomnianej desce.

Fotrnite sezon 7

I znowu – na grafice ze snowboardzistą mamy kolejny element układanki – małą postać z karabinem sunącą w dół na linie. To kolejna nowość, która zapewne trafi w nasze ręce.

Pewniakiem są kolejne zmiany na mapie oraz śnieg, który opanuje wyspę.

Fortnite sezon 7 Karnet Bojowy

Prawdopodobnie Karnet Bojowy na 7 sezon Fortnite będzie kosztował tyle samo, co poprzednie karnety. Zapłacimy za niego 950 V-dolców. Zestaw 1000 V-dolców to koszt 39,99 zł. Karnet pozwoli nam odblokować unikatowe nagrody (skiny, emotki, przedmioty) oraz zapewni dodatkowe atrakcje w postaci tygodniowych wyzwań.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%