Fortnite – sezon 5 wystartował, a przed nami turniej o wielką kasę

Fortnite – sezon 5 wystartował, a przed nami turniej o wielką kasę
E-sport Newsy

Dzisiejszy dzień należy do Fortnite. Sezon 5 pojawił się na serwerach gry i poznaliśmy wszystkie szczegóły. Wiemy też, co zawiera Battle Pass – Karnet Bojowy – sezonu 5, lecz to nie koniec wieści od Epic Games. Deweloper szykuje się bowiem powoli na Summer Skirmish.

Jeśli jesteście fanami Fortnite, z pewnością już wiecie, że sezon 5 przyniósł ze sobą sporo nowych atrakcji. Patch 5 do Fortnite okazał się gigantyczny i kto chce zobaczyć wszystko, co oferuje od dzisiaj popularna strzelanina, niech zajrzy koniecznie do tej obszernej wiadomości.

Pojawiła się również możliwość kupienia Battle Pass na sezon 5 Fortnite. Karnet Bojowy również oferuje coś nowego oprócz nagród. Nowością sezonu w Karnecie Bojowym 5 są zabawki. Możemy zaprosić znajomych na partyjkę golfa lub mecz koszykówki albo porzucać sobie piłką plażową. Wykorzystując nowe zabawki, możemy stworzyć własną grę. Szczegóły karnetu, jak go kupić i gdzie oraz co zawiera, znajdziecie w tym miejscu.

Jeszcze się nie zmęczyliście tematem Fortnite? Jeśli nie, to wskakujcie do gry i szlifujcie swoje umiejętności, bo najlepsi z najlepszych powalczą o grube pieniądze.

Fortnite – sezon 5 to nie wszystko. Nadchodzi Summer Skirmish

Oto komunikat od Epic Games:

Z radością ogłaszamy, że tego lata Epic Games będzie gospodarzem Summer Skirmish. Rozpoczynamy ośmiotygodniową serię turniejów z pulą nagród pieniężnych w wysokości 8 000 000 USD. Już w ten weekend o 250 000 USD zmierzą się pary. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele społeczności twórców i gracze, którzy udowodnili już swe umiejętności. Charakter i uczestnicy imprezy mogą zmieniać się z tygodnia na tydzień, miejcie więc rękę na pulsie!

Deweloper dodaje, że zaproszenia do rozgrywek inauguracyjnych Summer Skirmish zostały już rozesłane, a niedługo poznamy więcej informacji, w jaki sposób można zakwalifikować się do gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie