Fortnite sezon 10. Data startu, zakończenia, powrót Dusty Depot

0 komentarzy

Fortnite sezon 10 rozpocznie się już za kilka dni, a Epic Games serwuje nam pierwszy graficzny teaser nadchodzących atrakcji.

Deweloperzy podzielili się pierwszą grafiką, która zapowiada Fortnite sezon 10. Obrazek zobaczycie poniżej wraz z informacjami o dacie startu nowego sezonu oraz terminie zakończenia.

Fortnite sezon 10 – rozpoczęcie 1 sierpnia

Nowy sezon Fortnite wystartuje wraz z początkiem przyszłego miesiąca, czyli 1 sierpnia. Tego dnia, w godzinach przedpołudniowych, powinna nastąpić przerwa techniczna na serwerach, podczas której wdrożone zostaną do gry wszystkie nowości. Pojawi się wówczas duża aktualizacja 10.0 do Fortnite, którą będziemy musieli pobrać przed rozpoczęciem zabawy.

Koniec sezonu 10 w Fortnite

Zazwyczaj każdy sezon w Fortnite trwa 10 tygodni, choć były od tej reguły małe odstępstwa (siódmy sezon trwał aż 12 tygodni). Spodziewamy się, że sezon 10 Fortnite potrwa do 10 października 2019 roku.

Fortnite – sezon 10 – nowości w grze

W miniony weekend rozegrane zostały finały Mistrzostw Świata w Fortnite, a fani, którzy nie byli zainteresowani e-sportem, mogli zobaczyć pierwszy graficzny teaser sezonu 10. Obrazek przedstawia lokację Dusty Depot. Pamiętacie ją? Miejscówka została zmieciona z powierzchni ziemi przez meteoryt kilka sezonów temu i była to pierwsza poważna zmiana na mapie Fortnite Battle Royale.

Fortnite sezon 10

Co to oznacza w kontekście niedawnego epickiego wydarzenia, które miało miejsce na mapie Fortnite? Przypominamy, że gracze byli świadkami wyreżyserowanej walki pomiędzy gigantycznym jednookim potworem a psem robotem:

Epic Games z pewnością nas zaskoczy. Może będziemy mogli podróżować w czasie, gdzie na alternatywnej wersji mapy zobaczymy Dusty Depot i inne usunięte lokacje? Czekamy z niecierpliwością na kolejne teasery i start sezonu!

Karnet bojowy sezonu 10 w Fortnite

Skoro nowy sezon, to i nowy karnet bojowy. Ten na sezon 10 powinien kosztować tyle co zawsze, czyli 950 V-dolców. Karnet oferuje ponad 100 nagród do zgarnięcia oraz progresywne stroje. Szczegóły poznamy 1 sierpnia.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się