Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fortnite z rekordem na YouTube

Czy rosnąca popularność tej gry kiedyś się zatrzyma?

Ryan Wyatt, który odpowiada za gamingową część YouTube podzielił się interesującą informacją. Otóż okazuje się, że Fortnite pobiło kolejny rekord, w tym przypadku filmiki z Fortnite są najczęściej ładowanymi w serwisie w kategorii Gry na YouTube. Mowa o miesięcznej średniej.

Ponadto Fortnite Battle Royal przedwczoraj miało ponad 42 mln oglądających w trakcie turniejów na żywo i zaliczyło największy pojedynczy streaming live z 1.1 mln uczestników.

Jak widać, Fortnite rośnie mocno w siłę. Ciekawe jak długo twórcom uda się utrzymać popularność grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%