Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fortnite przekracza kolejną barierę. Napisał o nim Bloomberg

Jedna z gier, której popularność przerosła oczekiwania twórców.

W popularnym serwisie ekonomicznym Bloomberg pojawił się tekst na temat gry Fortnite. Jedną z ciekawszych informacji w nim zawartych jest to, że produkcja osiągnęła ponad 200 mln zarejestrowanych graczy!

To ogromny sukces Epic Games o którym pewnie będziemy pamiętać przez lata. Jest tutaj też jeszcze jedna informacja o której warto wspomnieć.

Otóż okazuje się, że od czerwca tego roku liczba graczy zwiększyła się aż o 60 mln kont. Mogło to być spowodowane częściowo premierą gry chociażby na PlayStation 4.

Co ciekawe, Epic Games podało też, że w jednym czasie w Fortnite grało rekordowo 8,3 mln graczy. Ciekawe jaka gra przebije ten wynik w najbliższym czasie. Jakieś propozycje?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%