Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Fortnite. Widerozmowy w grze już dostępne

Wideorozmowy w Fortnite możliwe są dzięki wykorzystaniu aplikacji Houseparty.

Program Houseparty umożliwia rozmawianie ze znajomymi, a także ich obserwowanie w trakcie potyczek w Fortnite. Wideorozmowa za pośrednictwem Houseparty możliwa jest zarówno na komputerach PC, jak i PlayStation 5 oraz PS4. Niezbędny jest telefon współpracujący z Androidem lub IOS. Powinna się na nim znaleźć rzeczona aplikacja, następnie musimy zsynchronizować ją z platformą na jakiej uruchomimy grę.

Jeśli korzystamy ze sklepu Epic Games w przypadku PC, to połączenie aplikacji z naszym kontem zagwarantuje nam malowanie Rainbow Fog. Istnieje jednak alternatywna droga wejścia w posiadanie tej zawartości. Wystarczy rozegrać pięć meczy ze znajomymi między dniem 20 (godzina 18:00) a 27 listopada (godzina 5:59).

Powinniśmy zadbać o to, aby nasza twarz w trakcie gry była widoczna. Odpowiednio ustawiony telefon, zapewni komfortową zabawę z naszymi towarzyszami i obserwowanie ich emocji. A Wy w jaki sposób komunikujcie się z przyjaciółmi grając w Fortnite? Wykorzystacie nową metodę?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się