Fortnite – Epic Games opóźnia wprowadzenie ważnej funkcji

W listopadzie Epic Games miało zaprezentować graczom system scalania kont w Fortnite, który ułatwiłby zabawę osobom posiadającym różne konsole.

Deweloperzy odpowiedzialni za Fortnite jeszcze we wrześniu przedstawili szczegółowo, jak miałoby wyglądać scalanie kont na różnych konsolach. Napisano wówczas na oficjalnej stronie gry: W listopadzie zaprezentujemy wam system scalania kont, który pozwoli połączyć ze sobą kilka połączonych z konsolami kont, aby przenosić pomiędzy nimi zakupione elementy kosmetyczne, ogólną liczbę zwycięstw, V-dolce oraz dostęp do kampanii Ratowanie Świata.

Listopad w zasadzie już za nami, a scalania kont jak nie było, tak nadal nie ma. Epic Games tłumaczy się z opóźnienia i obiecuje, że wspomnianą nowość otrzymamy na początku 2019 roku:

Ze względów technicznych zmuszeni jesteśmy opóźnić wprowadzenie funkcji scalania kont, która pojawi się na początku przyszłego roku. Chcemy być całkowicie pewni, że proces został dokładnie przetestowany i działa poprawnie, zanim udostępnimy go tym z was, którzy czekają na możliwość przeniesienia zakupionych elementów z kont dodatkowych na konto główne. Będziemy informować was na bieżąco w miarę zbliżania się chwili włączenia funkcji. Przygotujemy też osobną stronę, która pomoże wam przeprowadzić cały proces.

Dajcie znać, czy czekacie na taką nowość w Fortnite i skorzystacie ze scalania kont, jeśli opcja w końcu zostanie udostępniona.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: