Właściciele PlayStation chętnie wydają pieniądze w Fortnite

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Do Fortnite trafi skórka Kratosa. Ragnarok jest coraz bliżej

W Fortnite pojawi się najsłynniejszy zabójca bogów – Kratos. Skórka postaci powinna już wkrótce trafić do popularnego battle royale od Epic Games

Kolaboracje pomiędzy różnymi grami to już raczej standard na rynku. Niedawno do Minecraft trafiło DLC bazujące na marce Star Wars, które spodobało się fanom filmowego uniwersum.

Mimo to, w tego typu współpracach przoduje Epic Games, które nieprzerwanie zaskakuje fanów swojego battle royale nowymi skórkami i wydarzeniami inspirowanymi filmami i innymi grami.

Tym razem Epic ma coś dla największych fanów PlayStation. Do Fortnite trafi skórka Kratosa z God of War. Choć grecki bogobójca brzmi jak ostatnia postać, która powinna znaleźć się w produkcji przeznaczonej bądź co bądź dla młodszych graczy, to trzeba przyznać, że sam skin prezentuje się naprawdę dobrze.

Choć nie są to przełomowe wieści i gracze są raczej przyzwyczajeni do tego typu zagrań Epic Games, to wypuszczenie skórki może mieć drugie dno. Nie zapominajmy, że wkrótce powinniśmy poznać nowe informacje o kolejnej odsłonie God of War.

Skin do Fortnite może służyć za świetne narzędzie marketingowe i zapewne jest jednym z elementów większej kampanii Sony. Nie wiadomo czy skin będzie dostępny na wszystkich platformach, ale widać, że wzbudził on zainteresowanie graczy.

Osoby nieposiadające PlayStation wypytują w komentarzach o to, kim jest rzeczony bohater.

Jeśli faktycznie Sony zamierza w ten sposób promować swój nowy hit, to najwyraźniej jest to skuteczna metoda. Wypuszczenie takiego skina do jednej z najpopularniejszych gier multiplayer z pewnością zwróci uwagę na markę God of War.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się