Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortified – gra za darmo do pobrania na Steam

Ziemia staje w obliczu najazdu zielonych ludzików z Marsa, a naszym zadaniem jest zaplanować obronę planety, wcielając się w jednego z czterech bohaterów. Tak pokrótce przedstawia się Fortified, które możemy pobrać za darmo ze Steam przez ograniczony czas.

Steam organizuje akcję, w której możemy pobrać za darmo Fortified, grę akcji z elementami strategii. Nie jest to żaden darmowy weekend, gdzie przez ograniczony czas możemy bawić się przy pełnej wersji gry. Kto doda podczas trwania akcji Fortified do swojej biblioteki, zachowa grę na zawsze!

Fortified nie będzie jednak czekało zbyt długo na osoby, które chcą zdobyć produkcję za darmo. Aby zatrzymać grę, należy dodać ją do biblioteki Steam w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin przechodząc na kartę gry w tym miejscu.

Fortified przenosi nas do roku 1950, gdzie miejsce ma najazd Marsjan na Ziemię. Gracz wciela się w jednego z czwórki bohaterów i jak w zwykłej strzelaninie, idzie odstrzeliwać kolejnych najeźdźców. Element strategiczny sprowadza się natomiast do rozmieszczania na mapie różnych wieżyczek, pułapek i przeszkadzajek, które mają nam pomóc zwalczyć wroga.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%