Fortified – gra za darmo do pobrania na Steam

Fortified – gra za darmo do pobrania na Steam
Gry za darmo Newsy PC

Ziemia staje w obliczu najazdu zielonych ludzików z Marsa, a naszym zadaniem jest zaplanować obronę planety, wcielając się w jednego z czterech bohaterów. Tak pokrótce przedstawia się Fortified, które możemy pobrać za darmo ze Steam przez ograniczony czas.

Steam organizuje akcję, w której możemy pobrać za darmo Fortified, grę akcji z elementami strategii. Nie jest to żaden darmowy weekend, gdzie przez ograniczony czas możemy bawić się przy pełnej wersji gry. Kto doda podczas trwania akcji Fortified do swojej biblioteki, zachowa grę na zawsze!

Fortified nie będzie jednak czekało zbyt długo na osoby, które chcą zdobyć produkcję za darmo. Aby zatrzymać grę, należy dodać ją do biblioteki Steam w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin przechodząc na kartę gry w tym miejscu.

Fortified przenosi nas do roku 1950, gdzie miejsce ma najazd Marsjan na Ziemię. Gracz wciela się w jednego z czwórki bohaterów i jak w zwykłej strzelaninie, idzie odstrzeliwać kolejnych najeźdźców. Element strategiczny sprowadza się natomiast do rozmieszczania na mapie różnych wieżyczek, pułapek i przeszkadzajek, które mają nam pomóc zwalczyć wroga.

Udostępnij: