Już pobierajcie demo jednego z najbardziej wyczekiwanych exclusive’ów na PS5

Final Fantasy VII Rebirth - demo za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Demo Final Fantasy VII Rebirth już dostępne do pobrania. Gracze posiadający PS5 mogą już teraz testować jedną z najgłośniejszych produkcji roku.

Już od wczoraj byliśmy pewni, że Final Fantasy VII Rebirth dostanie demo. To w końcu jest już dostępne do pobrania. Wymagana jest jednak konsola PlayStation 5, bo tylko na niej zagramy.

Wczoraj odbyło się obszerne wydarzenie State of Play, poświęcone w całości kolejnemu Final Fantasy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że gra zaoferować ma zaskakująco rozbudowane romanse i system relacji z towarzyszami. W praktyce nie wiemy, jak istotny ma to mieć wpływ na samą rozgrywkę, ale to zawsze miły dodatek.

Miłe jest też wypuszczenie dema, o którym wiemy od wczoraj. Możemy spróbować więc własnych sił w zmaganiach Cloude’a i Sephirotha w sekcji związanej z retrospekcjami z Nibelheimu. Nie tylko mówimy o bardzo istotnym fabularnie fragmencie, ale i takim, który ma rzekomo pokazać kluczowe atrakcje nowego Final Fantasy. Spragnieni eksploracji gracze mogą też liczyć na dodanie do dema kolejnego etapu skupionego właśnie na tym – regionu Junon (stanie się to 21 lutego). Warto dodać, że nie będziemy mogli przenieść zapisów do pełnej wersji gry.

Niestety, jest też smutna informacja. Twórcy nie zaoferowali polskich głosów ani nawet napisów. Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej. Cały zapis z transmisji obejrzycie poniżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie