Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Film GTA. Czas na mocne kino?

Powstaje nowy film oparty o serię gier Grand Theft Auto.

Serwis Screen Daily podaje, że ruszyły nagrania nowego dokumentu, który opowiadać ma o rozwoju jednej z największych serii gier na świecie. Mowa o GTA. Historię ma opowiedzieć brytyjski reżyser Rob Ryan, a producentami zostali Annabel Wigoder oraz Nick Taussig. Produkcja ma już oficjalną nazwę – to The Billion Dollar Game.

Niestety gracze nie uświadczą tutaj wielkiej akcji. Dokument ma raczej pokazać to, w jaki sposób seria GTA stała się fenomenem w branży.

Nie znamy daty premiery filmu i tego, w jaki sposób będzie dystrybuowany. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na temat tego projektu, na pewno dowiedzieć się o nich z naszego serwisu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%