Ruszyła platforma streamingowa dla fanów piłki nożnej. Z FIFA+ skorzystacie za darmo

FIFA+
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy

Jeśli brakowało Wam do tej pory platformy streamingowej z piłką nożną, to mamy dobrą wiadomość. Ruszyła FIFA+.

W erze streamingu mamy już wiele platform odpowiadających na potrzeby różnych grup ludzi (i zwierząt także). Do tej pory nie było jednak serwisu poświęconego wyłącznie piłce nożnej. FIFA postanowiła więc wyjść naprzeciw wielbicielom futbolu i uruchomiła autorski portal streamingowy z materiałami dotyczącymi tej właśnie dyscypliny. Według zapewnień federacji FIFA+ będzie transmitować 40 000 meczów rocznie, w tym także rozgrywki kobiet. Oprócz tego na platformie znajdą się archiwalne potyczki, wywiady czy materiały poświęcone największym legendom futbolu. Już dziś możecie zatem zobaczyć np., jak Grzegorz Lato został królem strzelców podczas mistrzostw świata w 1974 roku.

Co zapewne ważne dla wielu fanów piłki nożnej, platforma streamingowa jest całkowicie bezpłatna. Możecie z niej korzystać zarówno w przeglądarce, jak i za pośrednictwem aplikacji. Niestety nie wszystkie ligi świata będą tu dostępne; jeśli jednak zamiast Bundesligi wolicie rodzimą ekstraklasę, to mamy dobrą wiadomość – mecze polskich drużyn będą tu strumieniowane, choć najprawdopodobniej bez polskiego komentarza. Obecnie z platformy można korzystać w pięciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i hiszpańskim. Na tym jednak rozwój się nie skończy; platforma dopiero wystartowała, zatem w najbliższych latach możemy się spodziewać wielu zmian, w tym również dodawania kolejnych języków.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: