FIFA 23 dostanie crossover, którego chyba nikt się nie spodziewał

FIFA 23 dostanie bardzo nietypowy crossover z Marvelem
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Oficjalna zapowiedź gry FIFA 23 już za nami, a w sieci zaczynają pojawiać się kolejne wieści na temat piłkarskiej produkcji EA Sports. Wygląda na to, że graczom zaserwowany zostanie nietypowy crossover.

Za sprawą Grafiki Google do internetu wyciekł obrazek przedstawiający crossover FIFA 23 Ultimate Team z superbohaterską marką Marvel. Po wpisaniu pewnej frazy „FIFA 23 FUT Heroes” w wyszukiwarce, naszym oczom ukazywała się grafika ujawniająca wspólną akcję EA i Marvela.

Na ten moment możemy jedynie gdybać, na jakich zasadach zostanie zaserwowana graczom taka kooperacja. Może tu być mowa o przedmiotach kosmetycznych, specjalnym wydarzeniu w grze lub czymś zupełnie innym.

Obrazek został już ukryty przez EA, ale w internecie nic nie ginie. Można śmiało przypuścić, że crossover zostanie zapowiedziany w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: CharlieIntel

Crossovery stają się coraz bardziej popularne wśród najsłynniejszych gier wideo. Call of Duty dostało Rambo i Johna McClane’a, Lost Ark połączy się z Wiedźminem, a Fortnite… cóż, gra Epic Games to już jedno wielkie multiwersum postaci z różnych gier, filmów i seriali.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie