Komedia omyłek powraca w nowym wydaniu. Oto zwiastun rebootu Fałszywej dwunastki

kadr z nowej wersji filmu Fałszywa dwunastka
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Fałszywa dwunastka, czyli zakręcony film familijny z 2003 roku, doczeka się rebootu. W głównych rolach pojawią się Gabrielle Union i Zach Braff.

O nowej wersji filmu było wiadomo już od 2019 roku, a teraz wreszcie doczekamy się premiery. Disney+ ujawnił najnowszy oficjalny trailer zapowiedzianej produkcji. Tytuł opowiada historię Paula i Zoey Bakerów, małżeństwa z… dziesięciorgiem dzieci. Gdy Zoey wyjeżdża, cały dom zostaje na głowie Paula. Jak można się domyślać, chaos na ekranie będzie narastał, a sytuacja zapewne nieraz wymknie się spod kontroli; zapowiada to już wspomniany zwiastun. Zobaczcie sami:

W oryginalnym filmie Fałszywa dwunastka, jak zresztą wskazuje sam tytuł, dzieci było więcej. Twórcy nowej wersji postanowili jednak wprowadzić szereg zmian. Przede wszystkim wprowadzono większe zróżnicowanie etniczne; w wersji z 2003 roku główne role grali Steve Martin i Bonnie Hunt, nie było zatem mowy o parze mieszanej. Można mieć jednak nadzieję, że zmianie nie ulegnie ogólny klimat filmu, specyficzny humor (to akurat w dużej dawce może zapewnić Zach Braff, doskonały w roli ekscentrycznego J.D. w serialu Scrubs), a nawet samo przesłanie. Przecież nie od dziś wiadomo, że im więcej, tym weselej.

Premiera rebootu Fałszywej dwunastki już 18 marca na Disney+. Film będzie czekał na polskich widzów, którzy z platformy skorzystają latem tego roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie