Jedna ze znanych serii Xbox może dostać kolekcję odświeżeń niczym Halo

Gry Xbox w promocji na Black Friday i logo firmy
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Halo: The Master Chief Collection to zestaw prawie wszystkich gier z głównej serii, z czego niektóre z nich gruntownie odświeżono. Informator wskazuje, że jedna z innych marek Xbox ma zostać potraktowana podobnie – mówi się o Fable i Gears of War.

Shpeshal Nick zdradził w podcaście, że taka kolekcja w istocie znajduje się w produkcji. Nie wiadomo kiedy miałaby zostać ujawniona lub zadebiutować, ale Nick wskazuje, że według niego premiera mogłaby mieć miejsce w przyszłym roku.

Kolejna marka Microsoftu zostanie potraktowana jak (Halo przy – red. ) The Master Chief Collection. To chyba najlepszy sposób na opisanie tego. Nie wiem czy ukaże się to w tym roku, w przyszłym roku (…) jeśli miałbym zgadywać, powiedziałbym, że prawdopodobnie najpewniej w przyszłym roku. Nie znam jednak konkretnych terminów.

– powiedział Shpeshal Nick w trakcie podcastu XboxEra

Przeciek skomentował również redaktor serwisu The Verge, Tom Warren. Jeśli Warren akurat nie żartuje, być może chciał zasugerować, że chodzi jednak o odświeżenie serii Gears, a nie Fable.

Jeśli miałbym teraz zgadywać, również postawiłbym na Gearsy. Wiemy, że The Coalition nie pracuje teraz nad nową odsłoną serii i przygotowuje mniejszy projekt na Unreal Engine 5. Kto wie, może chodzi o remake pierwszego Gears of War?

Wszystkie powyższe wieści to mimo wszystko nadal jedynie plotki. Shpeshal Nick to wiarygodny informator, lecz do takich doniesień należy podchodzić ze sporym dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie