Premiera Evil West opóźniona. Polowanie na wampiry musi poczekać

Premiera Evil West opóźniona. Polowanie na wampiry musi poczekać
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Evil West miało zadebiutować już we wrześniu, ale poczekamy troszkę dłużej. Flying Wild Hog przesunęło premierę na późniejszy termin.

Potwierdzono, że produkcja ukaże się dopiero 22 listopada. Nie jest to wielka obsuwa, ale jednak odczuwalna dla osób, które planowały ograć ten tytuł w chwili premiery.

Flying Wild Hog przesunęło premierę swojej najnowszej gry, aby zająć się ostatnimi poprawkami. Deweloperzy mają jeszcze trochę pracy do zrobienia i chcą zagwarantować graczom udane doświadczenie.

Pracujemy najlepiej jak potrafimy, aby osiągnąć naszą wizję Evil West i spełnić Wasze oczekiwania. Evil West ukaże się na pięciu platformach, w tym na wielu generacjach konsol. Nadanie naszej grze szlifu jest kluczowe, aby zapewnić naszym graczom nie tylko dobre, ale i trwałe wspomnienia. To coś, do czego zawsze dążyliśmy.
Aby zapewnić, że gra osiągnie swój pełny potencjał, podjęliśmy decyzję o opóźnieniu światowej premiery Evil West do 22 listopada 2022 roku.
Rozumiemy, że opóźnienia w grze mogą być frustrujące, ale to konieczny krok, aby dostarczyć wszystkim najlepsze doświadczenia.

Fragment ogłoszenia Flying Wild Hog i Focus Entertainment

Evil West będzie miało bardzo mocną konkurencję w listopadzie. Gra polskiego studia zawalczy o uwagę graczy z God of War Ragnarok, Valkyrie Elysium, Company of Heroes 3, Pokemon Scarlet Violet, Tactics Ogre: Revorn i Skull and Bones – nie będzie łatwo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie