Enola Holmes 2 – Henry Cavill zakończył prace na planie

Henry Cavill, Millie Bobby Brown i Sam Claflin w filmie Enola Holmes
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Henry Cavill potwierdził na Instagramie, że zakończył już zdjęcia do filmu Enola Holmes 2. Aktor wciela się tu w Sherlocka Holmesa.

Nie wiadomo jeszcze, na jakim etapie znajduje się całość prac nad tytułem. Z pewnością swój udział w projekcie zakończył już Henry Cavill. W pierwszej części filmu jego Sherlock Holmes pojawiał się raczej epizodycznie, nie ma zatem pewności, jak dużą rolę zagra w kontynuacji.

Enola Holmes 2 to kolejna odsłona historii genialnej siostry nie mniej genialnego detektywa. Sam film jest adaptacją serii popularnych powieści dla młodzieży autorstwa Nancy Springer. W tytułową rolę wciela się tu znana ze Stranger Things Millie Bobby Brown. Oprócz niej oraz Henry’ego Cavilla na ekranach pojawiaja się m.in. Helena Bonham Carter, Sam Claflin, a także Louis Partridge.

Sam Henry Cavill jest w ostatnich latach bardzo zajęty. W planach ma m.in. remake Nieśmiertelnego, w najbliższym czasie natomiast zobaczymy go w wyczekiwanym 2. sezonie Wiedźmina.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie