Henry Cavill, Millie Bobby Brown i Sam Claflin w filmie Enola Holmes

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Enola Holmes 2 – Henry Cavill zakończył prace na planie

Henry Cavill potwierdził na Instagramie, że zakończył już zdjęcia do filmu Enola Holmes 2. Aktor wciela się tu w Sherlocka Holmesa.

Nie wiadomo jeszcze, na jakim etapie znajduje się całość prac nad tytułem. Z pewnością swój udział w projekcie zakończył już Henry Cavill. W pierwszej części filmu jego Sherlock Holmes pojawiał się raczej epizodycznie, nie ma zatem pewności, jak dużą rolę zagra w kontynuacji.

Enola Holmes 2 to kolejna odsłona historii genialnej siostry nie mniej genialnego detektywa. Sam film jest adaptacją serii popularnych powieści dla młodzieży autorstwa Nancy Springer. W tytułową rolę wciela się tu znana ze Stranger Things Millie Bobby Brown. Oprócz niej oraz Henry’ego Cavilla na ekranach pojawiaja się m.in. Helena Bonham Carter, Sam Claflin, a także Louis Partridge.

Sam Henry Cavill jest w ostatnich latach bardzo zajęty. W planach ma m.in. remake Nieśmiertelnego, w najbliższym czasie natomiast zobaczymy go w wyczekiwanym 2. sezonie Wiedźmina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%