Która gra zasłużyła na tytuł gry roku? Elon Musk wyjaśnia swój typ

Elon Musk wyjaśnia, która gra zasłużyła na tytuł gry roku
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Elon Musk jest graczem i każdy wie to chyba nie od dzisiaj. Miliarder ostatnio zagrywał się sporo w Elden Ring, ale czy uwielbia grę na tyle, że mógłby wręczyć jej nagrodę GOTY?

Elden Ring okazało się grą wybitną. Tuż po premierze okazało się, że najnowsza pozycja od From Software nie tyle zdobywa najwyższe noty w tamtym momencie bieżącego roku, ile również może pochwalić się jednymi z najwyższymi ocen w branży w ogóle. Zaskoczenia w tym, że pojawiła się na liście pretendentów The Game Awards 2022 nie ma.

Elon Musk kibicuje Elden Ring

Tyle że oprócz Elden Ringa znajdziemy tam też parę innych uznanych pozycji. God of War Ragnarok czy Horizon Forbidden West również zostały szalenie ciepło przyjęte. Tegoroczne nagrody będą przyznawane w grudniu, ale już teraz wiem, że zapowiada się naprawdę zażarta walka. Swój typ na Twitterze wyjawił Elon Musk.

Musk nie ukrywał już wcześniej, że grywa w Elden Ring. Choć jego build został okrzyknięty przez internet „najgorszym buildem w historii gier wideo”, nie przeszkadzało to miliarderowi czerpać radości z masochistycznej produkcji. W międzyczasie od prowadzenia nowoczesnych firm i przejmowania Twittera Muskowi udało się jednak ukończyć ER.

Twitterowy artysta WLOP napisał krótką wiadomość, w której przyznał, że Elden Ring zasłużyło na tytuł najlepszej gry roku. Niedługo później do dyskusji w komentarzach włączył się Elon Musk, który napisał „oczywiście”, przyznając mu tym samym rację. Także wątpliwości co do typu GOTY 2022 znanego miliardera raczej już nie ma.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie