Elder Scrolls 6 z premierą w 2018 roku

0 komentarzy

Znany analityk jest przekonany, że premiera Elder Scrolls 6 nastąpi jeszcze w 2018 roku. To byłoby spore wydarzenie dla graczy.

Prowokacja, czy też dobra prognoza? Znany amerykański analityk branży gier Michael Pachter twierdzi, że premiera Elder Scrolls 6 nastąpi jeszcze w tym roku. Wszystko zaczęło się od jednego niewinnego wpisu na Twitterze.

Otóż Pachter przytacza wiadomość serwisu GamesIndrustry, gdzie napisano, że wcześniejsza premiera Call of Duty: Black Ops 4 to próba uniknięcia konfrontacji z Red Dead Redemption 2. Analityk z Wedbush Morgan stwierdził na to: – Będę szczery, próbują także zejść z drogi nowemu Battlefieldowi oraz Elder Scrolls 6 (czy ja naprawdę napisałem ES6?) – napisał Pachter na Twitterze.

Ciekawe, czy analityk jest w posiadaniu informacji, które faktycznie potwierdzają plany na premierę Elder Scrolls 6 w 2018 roku. Niemniej jednak, twórcy gry już wielokrotnie podkreślali, że prace nad Elder Scrolls 6 jeszcze nawet nie ruszyły, co stoi z mocną sprzecznością z prognozą analityka.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Sądzicie, że Elder Scrolls 6 będzie miało premierę w 2018 roku?

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się