Twórca Elden Ring wyjaśnia, jak działa system Nowej Gry Plus. To będzie wymagające doświadczenie

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie zobaczymy całości Elden Ring za pierwszym podejściem. Pomocny może więc okazać się system Nowej Gry Plus. From Software wyjaśnia, jak działa.

Wierni fani studia z pewnością spędzą w „The Lands Between” sporo czasu.

Gdy w Elden Ring zachce się zagrać (prawie) od nowa

Największa premiera pierwszej połowy 2022 roku zbliża się wielkimi krokami. Jeden z twórców gry ze studia From Software, Yasuhiro Kitao, podzielił się niedawno wieloma szczegółami na temat produkcji. Dowiedzieliśmy się m.in. o tym, czym w ogóle jest ta gra, ile czasu zajmie jej przejście oraz poznaliśmy szczegóły na temat systemu Nowa Gra Plus.

Jest to szczególnie istotne, bo producent już wcześniej wyjaśnił, że tytułu nie zdołamy przejść na 100% przy jednym podejściu. Zapewne tyczy się to ostatecznych wyborów i, tutaj już zgaduję, od nich może zależeć walka z ostatecznym bossem. Dlatego fani ucieszą się na wieść, że Nowa Gra Plus pojawi się już na premierę.

Chętni będą mogli powrócić do świata gry z tą samą postacią i wszystkim, co do tej pory zdobyliśmy i odblokowaliśmy. Postępy fabularne, rzecz jasna, nie przeniosą się. Cały system będzie działać więc identycznie jak w przypadku cyklu Souls od tego samego dewelopera.

Po wyczyszczeniu gry za pierwszym razem możesz przenieść dane postaci i zagrać ponownie, przeciwko jeszcze trudniejszym przeciwnikom.

Yasuhiro Kitao

Co więcej, producent wyjawił, że za każdym naszym podejściem do gry od początku z tą samą postacią, przeciwnicy będą coraz trudniejsi. Szykuje się więc spore wyzwanie dla najwytrwalszych graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie