Elden Ring vs. Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wyścig hitów trwa. Elden Ring wyprzedza Dying Light 2 pod jednym względem na Steam

Niedawno informowaliśmy, że Dying Light 2 zostało najchętniej subskrybowaną grą na platformie Steam. Teraz produkcja Techlandu musi ustąpić miejsca Elden Ring od From Software.

Elden Ring jest obecnie najczęściej dodawaną do wishlisty produkcją na całej platformie Steam. Tytuł From Software przebił już wspomniane wcześniej DL2, ale także Party Animals, God of War, Hollow Knight: Silksong, The Day Before, Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 i STALKER 2. Jak widać, konkurencja jest bardzo mocna, więc Dying Light 2 również nie ma się czego wstydzić.

Do premiery obu tytułów pozostał miesiąc i nic dziwnego, że oba studia mocno podkręcają oczekiwania. Zarówno DL2 jak i ER to jedne z najbardziej oczekiwanych premier bieżącego roku i są też jednocześnie największymi debiutami przyszłego miesiąca – wraz z Horizon Forbidden West, rzecz jasna.

Elden Ring zapowiada się na największą i najlepszą grę From Software. Zamiast odcinania kuponów dostaniemy otwarty świat i wszystko to, co oferowały poprzednie gry souls-like od Hidetaki Miyazakiego i jego zespołu, ale w ulepszonej formie.

Podobnie jest z Dying Light 2. Techland szykuje swoją największą jak do tej pory produkcję i jest to przedsięwzięcie z ogromnym potencjałem. Miejmy nadzieję, że ambicje pójdą w parze z dobrą realizacją.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się