Zgarnij Dziedzictwo Hogwartu za darmo! Wystarczy kilka kliknięć [ZAKOŃCZONY]

Dziedzictwo Hogwartu za darmo
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czekasz na Dziedzictwo Hogwartu, jak uczniowie szkoły magii na kolejny mecz quidditcha? W takim razie weź udział w tym specjalnym giveaway’u, gdzie wygrać możesz jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku!

[AKTUALIZACJA: 15 lutego 2023]:

Nasz giveaway właśnie dobiegł końca. Nagrodzonych zostało aż trzech uczestników! Listę znajdziecie poniżej:

LISTA ZWYCIĘZCÓW – SPRAWDŹ!

Kolejny giveaway już niebawem, więc koniecznie odwiedzajcie naszą stronę!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 6 lutego 2023]:

Wraz z naszym partnerem Instant Gaming przygotowaliśmy giveaway, w którym można wygrać Dziedzictwo Hogwartu. Zasady są bardzo proste. Otóż, aby wziąć udział w zabawie, musisz mieć konto na Instant Gaming. Założenie go jednak trwa dosłownie chwilkę i na pewno warto to zrobić (przyda się też później, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty sklepu). Jeśli masz już konto, albo dopiero zakładasz, dalej wystarczy że klikniesz w link poniżej, a następnie na stronie Instant Gaming wybierzesz opcję “Biorę udział”. To wszystko! Tak, to takie proste.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY

Teraz musisz się już tylko uzbroić w cierpliwość. Zwycięzcę losowania wyłonimy 14 lutego. Wtedy Instant Gaming poinformuje o wygranej.

Przy okazji mamy mały trik jak zwiększyć swoją szanse na zgarnięcie gry. Za konkretne działania dostajesz punkty, a ta osoba, która uzbiera ich najwięcej, ma większe szanse w losowaniu! Na przykład za udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze dostajesz dodatkowe szanse, tak samo za śledzenie Instant Gaming w mediach społecznościowych itd. Pełną listę aktywności znajdziesz na swoim profilu Instant Gaming.

Na koniec mamy jeszcze jedną ciekawą informację. Otóż od tego miesiąca w giveaway Instant Gaming nie musisz wybierać gry w momencie brania udziału w konkursie. Możesz to zrobić po tym, jak okaże się że wygrałeś. Co to oznacza w praktyce? Cóż, tak naprawdę jeśli zmienisz zdanie po 14 lutego i zamiast Dziedzictwa Hogwartu wybierzesz inną grę lub produkt z oferty Instant Gaming, to nie ma problemu! To Twój wybór co wygrywasz, ale my oczywiście zachęcamy aby zdecydować się na wspomnianą produkcję.

To jak, wchodzisz w ten giveaway? Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 14 lutego do końca dnia, pozostało więc niewiele czasu, aby wziąć udział!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie