Gigantyczny dodatek do Dying Light i tona innej zawartości za darmo dla graczy PlayStation

Dying Light z dodatkami za darmo na PlayStation | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Gracze PlayStation posiadający w swojej bibliotece pierwsze Dying Light, mogą liczyć na nie lada atrakcję. W PS Store odbiorą sporo zawartości do gry.

Dying Light 2 niedawno doczekało się „ultymatywnej” edycji, w ramach której każdy zgarnie za darmo wszystkie dodatki, w tym fabularne rozszerzenie Bloody Ties. Posiadacze „jedynki” także mogą liczyć na darmową zawartość.

Dying Light: The Following za darmo na PS4 i PS5

Jeśli tylko macie konsolę PlayStation – PS4 lub PS5 i w bibliotece trzymacie pierwsze DL, warto udać się do PS Store, aby poodbierać darmową zawartość. Tej jest całkiem sporo i część rzeczy darmowa jest od jakiegoś czasu, lecz niektóre dopiero teraz. Zdecydowanie największą atrakcją jest gigantyczne fabularne rozszerzenie The Following. Tak, zgarniecie je za darmo, a warto to zrobić! Dla mnie dodatek ten jest pod paroma względami wręcz lepszy od podstawowej gry.

Szukacie innych darmowych przedmiotów i zawartości? Trochę tego obecnie jest w PS Store:

Oczywiście do skorzystania z darmowych atrakcji, musicie posiadać w bibliotece grę w wersji podstawowej. The Following nie jest samodzielnym dodatkiem, co oznacza, że bez podstawki nie pogracie. Miłej zabawy!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie