Dying Light x Rust - wydarzenie i DLC

Dying Light łączy siły z Rust. Odbierzcie darmowe DLC i sprawdźcie wydarzenie

0 komentarzy

Gracze Dying Light mogą dołączyć do nowego wydarzenia w grze. Techland przygotował w kooperacji z twórcami Rust darmowe DLC i event, który zapewni graczom kilka ciekawych nagród.

O najnowszej grze Techlandu wiemy coraz więcej. DL2 może zadebiutować jeszcze w tym roku, a tymczasem tytuł z 2015 stale się rozwija. Wrocławskie studio raczy nas co jakiś czas nowymi aktualizacjami i jeśli nadal gracie w Gasnące Światło, nie możecie narzekać na brak nowości.

Tym razem Techland pokusił się o dość nietypowe wydarzenie. Producent przygotował event we współpracy z twórcami gry Rust, czyli bardzo popularnego survivalu, który niedawno znów podbił szczyty list sprzedaży na Steam.

Gracze dostaną do wykonania kilka wyzwań, których pełną listę znajdziecie w tym miejscu. Dodatkowo jeśli wszystkim graczom uda się pokonać łącznie milion bandytów w trakcie trwania wydarzenia, każdy z zaangażowanych otrzyma kwit na schematy C4 żywiołów.

Co więcej, dla fanów Dying Light przygotowano więcej atrakcji. Poza eventem, możemy dodatkowo odebrać za darmo specjalną paczkę DLC. Znajdziemy w niej kilka przedmiotów inspirowanych Rustem.

DLC Rust Weapon Pack zawiera:

  • Ciężki strój płytowy
  • Skórkę do buggiego – Rzęch (wymagany dodatek The Following)
  • Tasak z odzysku (krótki topór)
  • Zmodyfikowany PM
  • Zardzewiały karabin szturmowy

Wydarzenie już wystartowało na PC i potrwa do 26 kwietnia. Gracze konsolowi muszą poczekać na DLC i event do połowy maja.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się