Kompletne wydanie Dying Light zmierza na Nintendo Switch! Data premiery i specjalne funkcje

Dying Light - zarażony
Switch

Kolejny wielki hit od Polaków zmierza na Nintendo Switch. Techland szykuje kompletne wydanie Dying Light do debiutu na konsoli Nintendo.

Do premiery DL2 zostało trochę czasu, ale Techland nie daje nam zapomnieć o swojej marce. W sklepach pojawia się możliwość przedpremierowego zamówienia kompletnego wydania pierwszego Dying Light na Nintendo Switch.

Jak czytamy w ofercie sklepu Ultima, Platinum Edition wyceniono na Switchu na 219,90 złotych. Wydanie ukaże się 29 października bieżącego roku i zawrze w sobie wszystkie duże dodatki i masę DLC. Dodatkowo w pudełku znajdziemy mapę świata gry, „podręcznik” survivalu oraz naklejki.

Dying Light Platinum Edition na Nintendo Switch
Źródło: Ultima

Co więcej, na przeniesieniu gry na konsolę Nintendo się nie skończyło. Techland zadbał też o wykorzystanie specjalnych funkcji sprzętu i przygotował parę ciekawych rozwiązań.

Dying Light wesprze HD Rumble, sterowanie ruchem kontrolerów i konsoli w trybie handheld oraz ekran dotykowy. Jakby tego było mało, możliwa będzie rozgrywka w kooperacji online, a także… lokalnej! Na szczegóły tej ostatniej opcji musimy zaczekać, ale brzmi bardzo obiecująco.

Ostatnią niewiadomą pozostaje wygląd gry. Jeśli pamiętacie switchowe wydanie Wiedźmina 3, zapewne domyślacie się, że DL również zostanie okrojone z efektów graficznych. Najważniejsze jednak, aby gra działała dobrze.

Pozostaje czekać na pierwszy zwiastun, który rozwieje wątpliwości. Miejmy nadzieję, że zobaczymy go już niedługo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie