Masz Dying Light, dostajesz dodatki za darmo. Świetna niespodzianka od Techlandu

Dying Light 2 wyciekła data premiery
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Techland ma fantastyczną niespodziankę dla posiadaczy podstawowego Dying Light. Studio sprezentowało graczom aktualizację do Enhanced Edition całkowicie za darmo.

Jeśli posiadacie w swojej bibliotece grę w podstawowym wydaniu, zostanie ona bezpłatnie i automatycznie ulepszona do wersji Enhanced Edition. Pakiet zawiera kilka paczek dodatkowej zawartości, które powinny wydłużyć Wasze zombiacze przygody o wiele godzin. Otrzymacie dostęp do nowych zadań, lokacji, trybów zabawy, broni oraz skórek do wyposażenia i pojazdu.

Oto zawartość, jaką otrzymają posiadacze podstawowego Dying Light dzięki Enhanced Edition:

  • Duże rozszerzenie The Following
  • The Bozak Horde
  • Crash Test Skin Pack
  • Ultimate Survivor Bundle
  • Cuisine & Cargo

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie wszyscy gracze otrzymają aktualizację do Enhanced Edition. Jeśli pakiet jeszcze nie pojawił się w Waszej bibliotece, musicie cierpliwie czekać na jego przyznanie. Paczka nowości powinna być dostępna w menu w zakładce z dodatkami. Nawet jeśli DL w Waszej bibliotece dalej nie pojawia się jako Enhanced Edition, warto zajrzeć do wspomnianej zakładki i sprawdzić, czy zawartość nie jest już dostępna do pobrania.

Techland po raz kolejny pokazuje, że dba o swoje gry i fanów jak mało które studio. Niedawno zapowiedziano, że pierwsze Dying Light dostanie kolejne DLC, a teraz taka niespodzianka… czapki z głów! Trzymam kciuki za podobnie efektywny rozwój i wsparcie kontynuacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie