W Dying Light 2 jest ukryty rower, którym można jeździć. Ciężko jednak do niego się dostać

Dying Light 2 Stay Human - jazda na rowerze
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W najnowszej produkcji Techlandu, Dying Light 2, odnaleziono w pełni funkcjonalny rower, którym jednak nie każdy będzie mógł się nacieszyć. Najbliżej tego są gracze PeCetowi, choć dostanie się do roweru wymaga jeszcze skończenia poszukiwań.

Redditor skrywający się za nickiem Taki707 pochwalił się poniższym nagraniem w sieci. Oglądając je, zobaczycie jak śmiga zardzewiałym rowerem po okolicach The City. Jak widać, jest dość szybkim środkiem transportu, co z pewnością mogłoby pomóc przy eksploracji świata gry.

Skąd pozyskać rower w takim razie? Cóż, nie jest to jednak takie proste. Wiadomym jest, że użytkownik Reddita dostał się do niego przy pomocy menu deweloperskiego (link do moda, który daje do niego dostęp znajdziecie tutaj). Niestety, odnalazca rowerka nie podzielił się dokładną instrukcją otrzymania go, więc poszukiwania sposobu trwają dalej.

Być może rower jest wyciętą zawartością, która finalnie nie miała trafić do podstawowego wydania Dying Light 2. Sam stawiam, że jest on przeznaczony dla jakiegoś darmowego wydarzenia lub właśnie DLC. Tylko czas będzie w stanie to zweryfikować, a tego jest całkiem dużo. Przypominam, że Techland obiecał wspierać swoje najnowsze dzieło przez minimum 5 lat. Moja dziennikarska intuicja mówi mi, że w tym czasie omawiany środek transportu powinien ujrzeć znacznie szersze światło dzienne.

Naszą recenzję gry znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie