Dying Light 2 - zombie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 będzie jedną z najdłuższych gier ostatnich lat [AKTUALIZACJA]

Techland ujawnił, ile potrzeba czasu, aby ukończyć Dying Light 2 na 100%. Jeśli planujecie wycisnąć z gry wszystko, co się da, spędzicie przy niej setki godzin. Dosłownie.

AKTUALIZACJA: Techland doprecyzował, ile czasu potrzeba na przejście samej fabuły gry.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

Poinformowano, że pełne ukończenie gry zajmie przynajmniej 500 godzin. Tak, dobrze przeczytaliście – 500 godzin rozgrywki. Nic dziwnego, że tyle czekamy na premierę.

Aby w pełni ukończyć Dying Light 2 Stay Human, będziesz potrzebował co najmniej 500 godzin. Prawie tyle, ile zajęłoby przejście z Warszawy do Madrytu!

– informuje Techland na Twitterze

Wielu graczy przeraziło się ogłoszeniem Techlandu i trudno się dziwić. Niektórzy mogli faktycznie pomyśleć, że samo przejście gry zajmie tyle czasu. W rzeczywistości 500 godzin jest wymagane, aby w DL2 zrobić wszystko, co się da – łącznie z zobaczeniem wszystkich zakończeń. Techland wyjaśnił, że standardowe przejście DL2 powinno zająć mniej niż 100 godzin. Przypuszczam, że jeśli się pospieszycie, gra zajmie około 50 do 60 godzin – to jednak tylko moja teoria.

500 godzin odnosi się do wymaksowania gry. Czyli ukończenia wszystkich questów, zakończeń i eksploracją każdego zakątka świata, ale zwykły gracz powinien ukończyć fabułę i questy poboczne i sporo poeksplorować w mniej niż 100 godzin, więc nie martwcie się!

– dodano w innym wpisie

Niemniej 500 godzin na wymaksowanie gry to bardzo, bardzo dużo. Zrobienie wszystkiego w Wiedźminie 3 zajmuje niecałe 200 godzin (według HLTB). Nawet taki moloch jak Persona 5 wymaga mniej niż 200 godzin, aby zapoznać się ze wszystkim, co gra ma do zaoferowania. W efekcie Dying Light 2 zapowiada się na jedną z największych gier ostatnich lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się