W Dying Light 2 jest świetny easter egg z Cyberpunka. Oto jak znaleźć silną broń

Dying Light 2 - cyberhands 2177
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Chyba powinniśmy w redakcji pomyśleć nad jakimś cyklem easter eggów z Dying Light 2, które bogato wzbogacają ekwipunki graczy. Było już o butach z Mario i „pistolecie z palców”, przyszło czas na noże z Cyberpunka 2077.

Z pewnością kojarzycie broń zaprezentowaną już na pierwszym materiale promocyjnym z CP2077. Wtedy to nieco roznegliżowana kobieta z wystającymi z rąk nożami została zatrzymana przez specjalną jednostkę. W DL2 możecie natknąć się na broń bardzo podobną do tej wymienionej. Schemat Cyberhands 2177, bo tak nazywa się gadżet, można znaleźć tylko w jednym miejscu.

Po ukończeniu misji Broadcast należy wjechać windą na szczyt wieży VNC. Na dachu budynku skręćcie w lewo, aby wejść na metalową konstrukcję. Stamtąd zobaczycie dwa porośnięte roślinnością wieżowce. Skorzystajcie z szybowca, aby wejść do tego bliższego, a potem spróbujcie dolecieć do kolejnego.

Ponownie należy wdrapać się na dach, aby spotkać się z mężczyzną, który przedstawia się jako „Liquidator”. Po rozmowie z nim spójrzcie w lewo, ponieważ tam znajdziecie specjalną skrytkę ze schematem Cyberhands 2177. Jeśli jednak mielibyście problemy z dotarciem tam na podstawie wypisanej instrukcji, to poniżej zamieszczam poradnik znaleziony na YouTube.

Wiedzieliście o tej znajdźce podczas ogrywania Dying Light 2? Kto jeszcze jej nie zdobył, niech lepiej skorzysta z okazji, bo broń prezentuje się w akcji efektownie, a jest przy tym naprawdę efektywna.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie