Świetny easter egg w Dying Light 2. Z nowym wyposażeniem możecie skakać niczym Mario

Dying Light 2 Stay Human - lot na paralotni
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Dying Light 2 możecie natknąć się na easter egga związanego z Mario! Dzięki niemu zdobędziecie nowy sprzęt, który pozwoli wyczyniać dość zaskakujące akrobacje.

Aiden niczym Mario!

Easter egg i świetny element wyposażenia w Dying Light 2

Fani cyklu DL raczej kojarzą jeden z bardziej charakterystycznych, ale ukrytych elementów w pierwszej części. Chodzi o specyficzne nawiązanie do serii Mario. W pewnym miejscu mogliśmy trafić do kanałów, które wyglądały niczym żywcem przeniesione z gier o najbardziej znanym hydrauliku.

Okazuje się, że w „dwójce” również pojawiło się podobne nawiązanie. Tym razem mowa jednak o nieco skromniejszym easter eggu, który i tak może dostarczyć graczom sporo zabawy. Odkrywając sekret możemy znaleźć nowy element wyposażenia – buty Mariana.

Jak je zdobyć? Jest to stosunkowo proste. Musicie udać się do południowo-wschodniej części mapy, która odblokowuje się wraz z postępami w fabule. Jeżeli jeszcze rejon ten nie jest dostępny – musicie zaliczyć zapewne kilka misji. W oznaczonym na poniższym screenie fragmencie natraficie na parę kontenerów. Nas będzie interesował wyłącznie ten zawieszony nad ulicą.

Gdy się do niego włamiemy, trafimy do dość osobliwego pokoju. Nie będę tu spoilerował, ale warto wysłuchać nagrania i… usiąść na łóżku. Na sam koniec na stole pojawią się wspomniane już buty Mariana. Dzięki nim możemy wykonać potrójny skok z obrotem niczym znany hydraulik!

Swoją drogą – wiedzieliście, że Włosi ostatnio bardzo obrazili się na Dying Light 2? I, szczerze mówiąc, mają w tym trochę racji. Bynajmniej nie poszło o Mario.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie