Techland zaprezentował na wideo mnogość wyborów w Dying Light 2

Dying Light 2 Stay Human - drzewko wyborów
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 to jedna z tych produkcji, która zaoferuje graczom nieliniową fabułę. Lubicie wczuwać się w produkcję i przeżywać ją dosłownie tak, jakbyście tam byli? Zobaczcie świeże nagranie, które świetnie obrazuje złożoność konsekwencji.

Pozostały w zasadzie dwa dni do premiery długo wyczekiwanej kontynuacji produkcji Techlandu z 2015 roku. Wydawca nie zwalnia tempa dostarczania kolejnych materiałów promocyjnych swojego najnowszego dzieła. Poniżej znajdziecie kolejny tego typu przykład:

Deweloperzy, tworząc gry wideo, często sięgają po mechanik, by gracze jeszcze bardziej wciągnęli się w immersję. Czasem wystarczy zaoferować kreator postaci, dać możliwość nazwania bohatera, a czasem to właśnie nieliniowa fabuła oraz widok z pierwszej osoby mogą w tym pomóc. Przynajmniej dwa ostatnie elementy występują właśnie w DL2.

Premiera Dying Light 2 Stay Human odbędzie się 4 lutego 2022 roku (piątek). Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch (chmura). Uwaga – debiut na ostatniej z wymienionych konsol został opóźniony, o czym więcej przeczytacie w tym miejscu.

Czekacie na omawianą produkcję? Co Was do niej najbardziej przyciąga?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie