Dying Light 2 z potężnymi nowościami. Wszystkie dodatki za darmo

Dying Light 2 z potężnymi nowościami za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Każdy posiadacz Dying Light 2 dostanie wszystkie wydane DLC za darmo, w tym dodatek Bloody Ties. Gra dostanie ulepszoną grafikę i broń palną.

Jeżeli posiadacie już Dying Light 2 w swojej kolekcji gier, będziecie mieć teraz kolejny powód, aby wrócić do gry. Techland przedstawił nowości, które zmierzają do gry i są one nie tylko oczekiwane i pożądane, ale również niezwykle dobrze rokują na przyszłość.

Dying Light 2 Reloaded oficjalnie

Techland (dzięki, GameRant) przedstawił nowości zmierzające do DL 2 w, jak informują twórcy, największej w historii aktualizacji gry. Posiadacze podstawki mogą zacierać ręce, bo dostaną za darmo wszystkie do tej pory wydane dodatki i zawartość, w tym fabularne rozszerzenie Bloody Ties. To jednak nie koniec nowości, bo wraz z patchem, nadchodzi nowa możliwość rozgrywki – broń palna.

Firearms Update to pierwsze w grze spluwy, które mogą drastycznie odmienić oblicze starć. Fakt powstawania tej formy rozszerzenia był już wiadomy wcześniej, ale teraz Techland uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, czego powinniśmy się spodziewać. Wygląda na to, że otrzymamy dostęp do pistoletu, SMG, strzelby i karabinu. Twórcy chcą rozwijać broń palną wraz z graczami. Najpewniej to dopiero początek do ulepszania i dorzucania kolejnych narzędzi zagłady.

Pojawić się również mają nowe aktywności, w tym dodatkowe zadania czy wyzwania. Fani “jedynki” odnajdą kolejne nawiązania do tamtego tytułu. Z kolei gracze co-opowi powinni czuć się usatysfakcjonowani kolejnymi opcjami wspólnej zabawy. Co więcej, edycja Reloaded to także poprawki graficzne, choć na ten moment nie pokuszono się o szczegóły.

Dying Light 2 Reloaded Edition wraz z Firearms Update trafi na rynek już 22 lutego 2024 roku. Edycja będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy “podstawki”. Reszta graczy będzie mogła kupić tylko ją, bo poprzednia wersja zostanie wycofana.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie