Dying Light 2 pobiło kolejny rekord na Steamie. Halo Infinite i No Man’s Sky w tyle

Dying Light 2 Stay Human - Volatile - PG
PC

Dying Light 2 bije kolejne rekordy na platformie Steam. Produkcja Techlandu cieszy się gigantycznym i na ten moment niegasnącym zainteresowaniem.

W chwili publikacji tego artykułu w rozgrywkę zaangażowało się maksymalnie 274 983 graczy jednocześnie – wskazują dane SteamDB. Wynik ten sprawia, że DL2 wypada pod względem maksymalnej liczby jednocześnie aktywnych graczy na Steam lepiej od chociażby Halo Infinite, Rust, Rainbow Six Siege, Warfarame i Team Fortress 2. Co więcej, Dying Light 2 zbliża się ze swoim rekordem do The Elder Scrolls V: Skyrim i Destiny 2. Techland zdecydowanie ma się z czego cieszyć.

Nowy tytuł twórców Dead Island to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Gra była zapowiadana od paru lat, a w międzyczasie stale wspierano pierwsze Dying Light. Nic dziwnego, że kontynuacja jest tak dużym sukcesem.

Recenzje DL2 wskazują, że mamy tu do czynienia z bardzo dobrą grą. Ja również jestem świeżo po skończeniu najnowszej produkcji Techlandu i trudno mi się nie zgodzić z tymi bardziej pozytywnymi opiniami. Z drugiej strony bez wątpienia nie jest to produkcja pozbawiona wad.

Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. W późniejszym terminie pojawi się także na Nintendo Switch, na którym zagramy dzięki technologii gry w chmurze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie