Dying Light 2 z wielką premierą na Steam. Gracze tłumnie rzucili się na tytuł Techlandu

Dying Light 2 premiera
PC

Dying Light 2 dopiero co wyszło, ale Techland już teraz może mówić o sukcesie. Prawie 176 tys. graczy jednocześnie to w końcu nie lada wyczyn.

Wiemy, że 2022 rok dopiero się rozpoczął, ale DL2 już w nim rządzi.

Dying Light 2 hitem na Steam

Dziś (albo wczoraj, zależy jak patrzeć) oficjalna premiera kolejnego polskiego megahitu, czyli Dying Light 2. Najnowsza pozycja od Techlandu stosunkowo podzieliła krytyków, ale i tak może poszczycić się dobrymi ocenami. Nasza recenzja już wkrótce, a do tego czasu możemy zapoznać się z tym, co uważają sami gracze.

Na platformie Steam tytuł zbiera dobre oceny, choć nie można mówić o „przytłaczającym” sukcesie. Na karcie Steam możemy zauważyć, iż 77 proc. graczy wystawiło pozycji pozytywne opinie. Daje to łącznie „w większości pozytywny” odbiór społeczności.

Nie oznacza to, że Techland powinien się martwić. DL2 okazało się wielkim sukcesem na platformie od Valve. Dzięki danym ze SteamDB wiemy, iż tytuł przyciągnął na premierę aż 188 367 graczy jednocześnie (dane aktualne na chwilę publikacji tego artykułu, a graczy przybywa!). To znacznie więcej niż 45 876 graczy poprzedniej części.

DL2 to też największa dotychczasowa premiera tego roku. Zdaję sobie sprawę, iż mamy dopiero luty, ale do tej pory wyszedł m.in. God of War na PC czy komputerowy Monster Hunter: Rise. Zobaczymy, czy rychłe premiery kolejnych hitów przebiją ten wynik! Jeżeli z kolei chcecie „nastawić” się odpowiednio do obcowania z zombie – mamy dla Was najciekawsze, acz nieoczywiste filmy i seriale o umarlakach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie