Dying Light 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wkrótce zobaczymy Dying Light 2 na PS4 i Xbox One. Techland szykuje prezentację

Dying Light 2 zbliża się do premiery, a my nadal nie widzieliśmy rozgrywki z poprzedniej generacji konsol. Techland wie, że wygląd gry w wersji na PS4 i Xbox One jest istotny dla wielu graczy i ma dobre wieści.

Community Manager poinformował za pośrednictwem Twittera, że wkrótce ujrzymy rozgrywkę z DL2 działającego na PlayStation 4 i Xbox One. Prezentacja najpewniej odbędzie się w styczniu, ale nie ujawniono jeszcze konkretnej daty.

Wiele osób pytało mnie o to na Discordzie, więc myślę, że to sprawiedliwe, aby powiedzieć o tym również tutaj.
Planujemy pokazać rozgrywkę z poprzedniej generacji konsol, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla naszych graczy. Nie mogę jeszcze podać żadnych dat, ale możecie się spodziewać, że zostanie to zaprezentowane w styczniu.

– napisał Community Manager Techlandu na Twitterze

Po premierze Cyberpunka 2077 gracze zaczęli przykuwać większą uwagę do tego, jak wyglądają gry na starszych sprzętach do grania. Nie da się ukryć, że era PS4 i XOne chyli się ku końcowi, ale sprzęty te nadal potrafią radzić sobie z niektórymi nowszymi tytułami. Kwestią czasu jest jednak, kiedy najwięksi wydawcy zrezygnują ze wspierania starszych platform.

Mimo wszystko wymagania sprzętowe Dying Light 2 wskazują, że gra nie jest przesadnie wymagająca. Teoretycznie starsze konsole powinny sobie z nią poradzić, choć, jak wiadomo, kluczową rolę odgrywa tu optymalizacja.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%