Dying Light 2 trafiło do niektórych graczy za wcześnie. Techland reaguje prośbą

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niektórzy gracze weszli w posiadanie Dying Light 2 kilka dni przed premierą i w sieci nietrudno natknąć się na zdjęcia pudełek z grą lub na wyciekłe materiały. Techland opublikował specjalne ogłoszenie z prośbą do graczy.

Polskie studio prosi fanów o cierpliwość i wstrzymanie się z rozgrywką do czasu premiery. Deweloperzy zaznaczają, że produkcja obecnie nie jest w takim stanie, w jakim trafi do wszystkich graczy w chwili premiery. Warto zaczekać na premierową aktualizację.

Widzimy, że niektórzy z Was otrzymali dostęp do sklepowych kopii Dying Light 2 przed datą premiery (…). Rozumiemy, że chcecie rozpocząć eksplorację miasta tak szybko, jak to tylko możliwe i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi! Mimo to prosimy Was, abyście poczekali do 4 lutego, ponieważ do tego czasu otrzymacie również dostęp do wszystkich usprawnień i poprawek, które wprowadziliśmy w ciągu ostatnich tygodni i które pojawią się wraz z premierowym patchem. To jest sposób, aby doświadczyć Dying Light 2 w sposób, w jaki powinno się w nie grać.

– informuje Techland na Twitterze

W sieci nietrudno znaleźć też materiały pochodzące od graczy uprawnionych do otrzymania wczesnego dostępu do gry. Niedawno informowaliśmy o udostępnieniu przez jedną z takich osób prawie pięćdziesięciominutowego nagrania z rozgrywki.

DL2 ukaże się 4 lutego. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, XOne, Xbox Series X i S oraz (w późniejszym terminie) na Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie